Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Кабмін розширив список заборонених до вивезення товарів

18.05.2020 

Перелік заборонених під час карантину товарів поповнився кількома позиціями. А заборону на вивезення спирту скоротили.

Уряд на засіданні в середу, 13 травня, доповнив перелік протиепідемічних товарів, заборонених до вивезення з України, повідомляє прес-служба Мінекономіки.

Як зазначається, зараз деякі товари медичного призначення з паперової маси, паперу, целюлозної вати або полотна з целюлозного волокна не заборонені до експорту.

Відтепер заборонені до експорту:

-водонепроникний лабораторний костюм;
-халат ізоляційний медичний одноразовий;
-маски медичні (хірургічні).

«Ці товари необхідні для вжиття заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території України COVID-19», — йдеться в повідомленні.

Крім того, перенесено заборону на експорт спирту етилового, який також використовується при виробництві дезінфекційних засобів, з терміну «до 1 червня 2020 року» на термін «до 15 травня 2020 року».

«Таке рішення прийнято на основі того, що підприємства спиртової галузі здатні забезпечити виробництво спирту в необхідних для України обсягах», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, до 1 червня також заборонений експорт таких товарів: рукавички з інших полімерних матеріалів; рукавички медичні нестерильні нетальковані нітрилові; рукавички непудровані з нітрилу; окуляри захисні; щиток захисний; респіратор класу захисту не нижчий від FFP2.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

На осінь 2020 запланована зустріч президентів України і Білорусі

Read More →