Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Каньє Уест зареєструвався кандидатом в президенти США

04.08.2020 

Американський реп-виконавець Каньє Уест подав документи на реєстрацію незалежним кандидатом в президенти США в штаті Нью-Джерсі. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті виборчої комісії штату.

Повідомляється, що музикант зібрав підписи 1327 зареєстрованих виборців штату, в той час, як кандидатам в президенти на виборах у листопаді необхідно подолати мінімум у 800 підписів. Місцем проживання Уест вказав свою адресу в штаті Вайомінг.

Музикант вклався в крайній термін, відведений для реєстрації незалежним кандидатом в Нью-Джерсі. Раніше він також зареєструвався незалежним кандидатом в Міссурі і Оклахомі.

Ті, хто заперечують проти балотування Уеста, можуть представити свої доводи у виборчком штату Нью-Джерсі до 31 липня. Раніше саме це стало перешкодою для реєстрації його незалежним кандидатом в штаті Іллінойс. Там поскаржилися на справжність третина з 3,2 тис. підписів, поданих репером.

Нагадаємо, Каньє Уест оголосив про намір балотуватися в президенти США. Пізніше репер заповнив так звану форму Федеральної виборчої комісії Сполучених Штатів, щоб офіційно претендувати на вищу державну посаду в США.

Раніше повідомлялося, що Каньє Уест подав документи на реєстрацію незалежним кандидатом у президенти США в штаті Іллінойс після того, як не зміг зареєструватися в Південній Кароліні.

Раніше музикант намагався зареєструватися незалежним кандидатом в президенти в штаті Південна Кароліна, де провів першу зустріч з прихильниками. Однак він не встиг зібрати необхідні 10 тисяч підписів виборців в термін.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Каліфорнійського вина з’явився специфічний присмак

Read More →