Men's & Women's

KAZKA випустила кліп зі звуками об’єктів Чорнобиля

Незвичайний відеокліп зняв днями український гурт KAZKA на пісню Острів. Мало того, що його знімали в Чорнобилі. Але також музика створювалася не тільки звичайними музичними інструментами, а й за допомогою реальних звуків об’єктів зони ЧАЕС, що можна побачити на каналі YouTube.

Із зони відчуження у кліп увійшли об’єкти з Прип’яті. Зокрема, знімали біля одного з найвідоміших її аттракціонів — колеса огляду. Таким чином група приєдналася до соціального музичного проекту «Звуки Чорнобиля», який створили до річниці трагедії.

«Світ постійно перегортає дні, місяці, роки… Ми давно кинули коріння в іншому краю, в такому, де дихається вільно. Завдяки тим, хто поклав життя, змінив долю, рятуючи нашу землю від безповоротності. Пам’ять завжди буде повертати покоління туди… де залишився на самоті острів на тлі жалю», — підписали відео музиканти.

Шанувальники групи, судячи з коментарів, оцінили роботу високо.

«Класний кліп, Чорнобиль — місце смутку, великої катастрофи, про яку всі повинні пам’ятати». «Сумна сторінка нашої історії. Вийшло дуже атмосферно». «Вау! З перших секунд мені дуже сподобалося! Пісня, атмосфера, кліп, все на вищому рівні», — пишуть вони.

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що KAZKA Олександра Зарицька зіграла весілля. А ще показували трейлер комедії про Тараса Шевченка.