Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Кличко і Філатов підтвердили переговори про створення нової партії

23.05.2020 

Нова «партія мерів» може з’явитися перед виборами до місцевих органів влади, проведення яких призначено на 25 жовтня 2020 року.

Мер Києва Віталій Кличко і мер Дніпра Борис Філатов підтвердили, що ведуть переговори про створення нової політичної сили перед місцевими виборами, умовної «партії мерів».

«Так, ми дійсно спілкуємося з мерами інших міст, розуміючи, що місцеве самоврядування на сьогодні потрібно захищати, треба відстоювати інтереси громад, і ми розглядаємо зараз різні варіанти, яким чином ми змогли б уявити цю політичну силу», — заявив Кличко в ефірі телеканалу ICTV.

«Я беру участь у переговорах, у різних форматах, з різними учасниками цих процесів», — зазначив Філатов.

За словами мера Дніпра, в Україні близько 30% виборців розчарувалися в наявних партіях і шукають якусь альтернативу їм.

«Партія місцевого самоврядування … не мерів, а партія, яка захищає права місцевого самоврядування», — охарактеризував глава Дніпра новий прект.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомляли про проведення онлайн-конференції щодо утворення «партії мерів».

Ідея подібної політсили не нова для України. У 2019 році вже була така спроба. Міський голова Харкова Геннадій Кернес і мер Одеси Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах. Пізніше ця політсила увійшла до складу Опозиційного блоку, який у результаті пройти в Раду так і не зумів.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Президент України привітав президента Азербайджану з Днем Республіки

Read More →