Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Кличко розповів, як «витіснить» маршрутки

08.04.2020 

Київ закупив 200 нових автобусів, 63 нових і сучасних трамваїв, а також 121 тролейбус.

Мер Києва Віталій Кличко розповів про плани щодо відновлення роботи громадського транспорту столиці після завершення надзвичайної ситуації, оголошеної на тлі пандемії коронавірусу. Як сказав він у Суботньому інтерв’ю для Радіо Свобода, над цим вже працюють.

«На сьогодні ми не можемо відмовитися взагалі від маршруток, бо вони перевозять досить велику кількість пасажирів… Ми робимо все для того, щоб зараз «витіснити» маршрутки», — сказав Кличко.

За його словами, місто закуповує 200 нових автобусів. Мер також зазначив, що останнім часом київська влада закупила 63 нових і сучасних трамваїв, а також 121 тролейбус.

«Тобто новим, сучасним транспортом з кондиціонуванням, з низькою підлогою і з ціною менше, ніж в маршрутках. Ми зробимо все для того, щоб ці маршрутки витіснити з Києва. І це наше завдання», — сказав він.

У Києві наземний громадський транспорт в даний час працює в обмеженому режимі і з 23 березня перевозить тільки працівників критичної інфраструктури: медиків, рятувальників, поліцейських, працівників продуктових магазинів, аптек, стратегічних підприємств, фахівців житлово-комунальної сфери.

На все місто залишилося працювати щонайменше 20 маршрутів автобусів, тролейбусів і трамваїв. Метро в Києві, як і інші метрополітени України, за рішенням уряду, зупинилося з 18 березня.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Маркл і Гаррі звернулися в поліцію через страх за своє життя

Read More →