Політика

Ляшко хоче штрафувати українців за порушення маскового режиму на місці

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко повідомив, що українців, які порушують карантинні заходи, поліція почне штрафувати на місці. Відповідний законопроект вже поданий до парламенту. Про це в п’ятницю, 30 жовтня, Ляшко заявив в ефірі ток-шоу «Голос народу» на телеканалі 112 Україна.

«На порядку денному наступної сесії Верховної Ради законопроект, який дозволить Національній поліції України складати протокол і штрафувати вже відразу на місці порушника», — сказав Ляшко.

Крім того, він зазначив, що носіння маски не шкодить здоров’ю людини.

«Нещодавно було опубліковано дослідження, яке показало позитиви і негативи від носіння маски. Про те, що ми говоримо, що носіння маски може зменшувати кількість або концентрацію кисню в крові — це було доведено, що це неправда, це фейк», — зазначив він.

Ляшко додав, що якщо маска якісна, допущена на виробництво і є доведеним засобом індивідуального захисту, то вона не шкодить здоров’ю, а захищає.

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров’я виступає за збільшення розміру штрафу за порушення вимог карантину. Відповідний законопроект перебуває в парламенті, але депутати його досі не розглянули.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net