Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

МАУ відновлює 24 міжнародні рейси

30.06.2020 

Авіакомпанія МАУ планує відновити міжнародні рейси в дев’ять міст в липні і ще у 16 в серпні. Про це повідомила напередодні прес-служба компанії.

Зазначено, що в період 1-15 липня МАУ планує виконувати п’ятничні та недільні рейси з Києва в Стамбул, суботні — з Одеси, щочетверга та щонеділі — з Києва до Тель-Авіва і щонеділі — з Одеси.

Крім цього, передбачаються рейси Київ — Амстердам щовівторка і щосуботи і Київ — Париж в середу та неділю.

З 16 по 30 липня програму польотів розширять рейси Київ — Стамбул і Київ — Тель-Авів щовівторка, при цьому рейси в Дубай почнуть виконуватися по середах і суботах.

Також в зазначений період додадуться рейси Київ — Тбілісі щоп’ятниці та щонеділі, Київ — Ларнака щосуботи, Київ — Афіни щотижня і Київ — Лондон в понеділок і п’ятницю.

На другу половину липня також заплановані рейси Київ — Торонто щосуботи.

У серпні планується подальше розширення міжнародних напрямків з 2-3 частотами щотижня за напрямками Франкфурт, Париж, Батумі, Ніцца, Рим, Неаполь, Баку, Берлін, Мілан, Мюнхен, Прага, Єреван, Мадрид, Відень, Барселона і Кишинів.

Водночас з 1 по 30 липня МАУ буде обслуговувати внутрішні рейси в Одесу, Львів та Херсон, здійснюючи їх щоп’ятниці в регіони і з поверненням до Києва щонеділі.

У першій половині серпня рейси Київ — Одеса будуть здійснюватися в понеділок, середу, п’ятницю та неділю, з 16 по 31 серпня ці частоти можуть розширитися рейсами в Одесу і по четвергах.

Раніше повідомлялося, що авіакомпанія Turkish Airlines включила Київ, Львів та Одесу в оновлений графік польотів з 1 липня.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Дослідження показало, як карантин вплинув на ринок нерухомості в Україні

Read More →