Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Мінфін: Витрати на медицину виростуть в 2021 році

19.09.2020 

Витрати держбюджету на медицину в 2021 році виростуть до 4,2% від валового внутрішнього продукту в порівнянні з 3,4% ВВП у поточному році. Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко на брифінгу, повідомило інформагентство Інтерфакс-Україна.

«Поступово збільшуючи витрати, ми плануємо вийти на 5% в 2023 році. Збільшення у напрямку охорони здоров’я в держбюджеті складає більше 27 млрд грн», — сказав він.

В основному це зростання зарплат медпрацівників за програмою медичних гарантій — 15,8 млрд грн, уточнив глава Мінфіну. Також передбачаються закупівля вакцин від COVID-19 на 2,6 млрд грн, закупівля обладнання для опорних лікарень, розвиток екстреної медичної допомоги.

За словами міністра, на боротьбу з COVID-19 в 2021 році передбачено виділити 19,4 млрд грн, ще один мільярд грн — на запобігання поширенню COVID-19 в школах.

Як повідомлялося, прем’єр Денис Шмигаль заявив про заниження тарифів вартості лікування в Україні, затверджених Державною службою здоров’я. За його словами, в 2021 році ці тарифи будуть підвищені.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Медики виявили раніше невідомий орган тіла людини

Read More →