Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Найшвидший автомобіль Challenger 2 Streamliner продадуть на аукціоні

16.01.2020 

В січні 2020 року компанія Mecum збирається пустити з молотка незвичайний лот.

На цій «ракеті» у 2018 році був встановлений рекорд швидкості для автомобілів з безнаддувними двигунами внутрішнього згоряння — 722,2 км/год, інформує Ukr.Media.

Challenger 2 Streamliner 1968 року виставляють на торги в січні 2020 року. Автомобіль не тільки встановив рекорд швидкості 12 серпня 2018 року. За ним дві невдалі спроби встановлення рекорду та масштабна реконструкція, яка і зробила автомобіль найшвидшим у світі, що він продемонстрував на соляних рівнинах Бонневіля. За різними оцінками, Challenger 2 Streamliner може бути проданий за суму від 900 тис. до 1,5 млн доларів.

Майже 10-метровий автомобіль має цікаву історію. Він був розроблений гонщиком Міккі Томпсоном за фінансової та технічної підтримки команди Ford GT40 Mark IV Le Mans. Болід повинен був замінити застарілий чотиримоторний Challenger, який зміг розігнатися до Бонневілі до швидкості 654 км/год в 1960 році.

Встановити рекорд швидкості в 1968 році на Challenger 2 Streamliner не вдалося через дощі та повені. Пізніше Томпсон і його дружина були вбиті перед власним будинком в Каліфорнії.

Син Томпсона, Денні Томпсон, згадав про автомобіль на 50-ту річницю запуску Challenger I та приступив до його реставрації, яка тривала 8 років. Він замінив старі двигуни Ford 427 на пару моторів Hemi V8, які працюють на суміші нітрометану (87%) і метанолу (13%). Їх сумарна потужність складає від 1800 до 5000 к. с.

Автомобіль зберіг оригінальну підвіску з надшвидкісними амортизаторами, спроєктовану Каром Крафтом, і алюмінієві колеса, оснащені спеціальними шинами. Challenger 2 має карбон-керамічні дискові гальма і подвійний парашут, нові опори двигуна і систему пожежогасіння. Нарешті, на алюмінієвий корпус був нанесений новий шар синьої фарби.

Якою б дивовижною не була б машина, важко уявити, кому вона може знадобитися. Потенційними клієнтами можуть бути або непристойно багаті люди, або якийсь божевільний гонщик, який забажає побити рекорд швидкості.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Збірна України за тиждень зіграє три матчі з топовими суперниками

Read More →