Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Німеччина сумнівається у звинуваченнях США на адресу Китаю — ЗМІ

12.05.2020 

Вашингтон, звинувачуючи Пекін, намагається відвернути увагу від власних помилок у боротьбі з COVID-19, цитує Der Spiegel внутрішній меморандум Міноборони ФРН.

Міністерство оборони ФРН і німецька розвідслужба BND у приватному порядку поставили під сумнів твердження США про те, що витоки пандемії коронавірусу нібито знаходяться в одній із китайських лабораторій.

Меморандум для внутрішнього користування, підготовлений для міністра оборони ФРН Аннегрет Крамп-Карренбауер, розцінює американські звинувачення як «свідому спробу відвернути увагу від помилок, скоєних самим Вашингтоном», повідомило у п’ятницю, 8 травня, видання Der Spiegel із посиланням на копію цього документа.

Президент США Дональд Трамп намагається «відвернути від своїх власних помилок і направити гнів американців проти Китаю», — цитує Der Spiegel витяг із меморандуму.

Представник міністерства оборони ФРН у відповідь на запит агентства AFP відмовився підтвердити існування такого документа.

Спільна доповідь П’яти очей із критикою КНР може бути фейком

Тим часом суспільно-правова медіакомпанія NDR поставила під сумнів існування спільної доповіді розвідслужб США, Великобританії, Австралії, Нової Зеландії і Канади з так званого альянсу П’яти очей, у якій КНР звинувачується у зменшенні спалаху коронавірусу в Ухані.

Як повідомляє NDR, керівництво BND повідомило депутатам бундестагу на закритих парламентських слуханнях, що їхнім партнерам із П’яти очей нічого не відомо про існування такої доповіді. Відомство федерального канцлера, яке здійснює нагляд за BND, поки що не прокоментувало це повідомлення.

Раніше газета The Guardian, посилаючись на джерела у британській розвідці, написала, що інформацію про приховування і знищення Китаєм новин про коронавірус поширили США з метою чинити тиск на Пекін.

Джерело: DW

загрузка...
загрузка...

You might also like...

На осінь 2020 запланована зустріч президентів України і Білорусі

Read More →