Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Новий Rolls-Royce Ghost отримає антивірусний захист

27.07.2020 

Rolls-Royce впровадила систему очищення повітря ще в 2015 році. П’ять років інженери займалися доопрацюванням технологій.

Британська марка Rolls-Royce оснастить седан Ghost нового покоління просунутою кліматичною системою, яка забезпечить антибактеріальний і антивірусний захист людей в салоні. Про це йдеться в прес-релізі компанії.

Принцип роботи MEPS заснований на високочутливих датчиках, що вимірюють кількість шкідливих речовин в повітрі: частинок чадного газу і пилку, а також деяких вірусів і бактерій.

«Виявивши критичний рівень забруднення повітря в салоні, електроніка активує режим рециркуляції, при якому повітря буде проходити через фільтр Nanofleece, який здатний видаляти майже всі ультратонкі частинки, віруси і бактерії», — йдеться в прес-релізі.

Уточнюється, що фільтр зможе очистити повітря в салоні авто в середньому за дві хвилини.

MEPS можна буде управляти дистанційно: водії Ghost зможуть включати фільтрацію повітря за допомогою мобільного додатку, щоб підготувати салон до прибуття важливого пасажира.

Новий седан буде представлений у вересні 2020 року.

Раніше повідомлялося, що компанія Rolls-Royce в минулому році встановила рекорд з продаж — в усьому світу було куплено 5152 автомобілі, що на чверть перевищує продажі в порівнянні з 2018 роком.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Чемпіон світу хоче піднятися в легку вагу заради бою з Ломаченком

Read More →