Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ПОЛІТИКА  >  Данная статья

Олег Саакян: Зеленський для виборця взагалі виглядає як безальтернативний

20.05.2020 

Український політолог Олег Саакян звернувся до теми рейтингу Володимира Зеленського на своїй сторінці в соцмережі. «Зеленський впевнено тримає лідерство й перемагає всіх кандидатів один до трьох (75% на 25%), згідно з дослідженням Рейтингу», написав він.

«Можна по різному відноситися й справедливо критикувати Зеленського, що і я роблю регулярно. Та він залишаться щирим, а ореол справжності навколо нього не розвіюється. На тлі рафінованості та штучності інших «професійних політиків» він для пересічного виборця залишається «своїм» — він злится, захоплюється, обурюється, жартує, але він не зверхній.

Зверхність — це те, що не пробачають, як пролетарсько так і націонал-демократично налаштовані українці. Це те, що не пробачили й Порошенко.

Сьогодні він єдиний відповідає тому уявленню та якості, яка була задана останніми виборами. На тлі двох полярних опозиціонерів Медвечука та Порошенка — він для виборця взагалі виглядає як безальтернативний.

Мати такий безпрецедентний рівень підтримки через рік — це найголовніший його успіх й значний потенціал. Поруч з тим, інструментів для його утримання та реалізації у нього скорочуються. Також, неухильно танутеме основний ресурс політика – час», — додав експерт.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Президент України привітав президента Азербайджану з Днем Республіки

Read More →