Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Перша партія «китайських» Tesla вже знайшла своїх господарів

09.01.2020 

Перша партія розійшлася серед працівників заводу. Вже є черга на другу партію.

На новітньому заводі Tesla в Шанхаї зібрані перші п’ятнадцять електрокарів Tesla Model 3, інформує Ukr.Media.

Вони розійшлися по співробітниках цього ж заводу, які заздалегідь оформили на них попередні замовлення.

У найближчі кілька днів буде випущена ще одна партія автомобілів, теж призначена для працівників Tesla. Постачання автомобілів клієнтам почнуться в січні 2020 року.

Один із співробітників, під час отримання нової Tesla Model 3, прямо під час церемонії подарував електрокар своїй дівчині та зробив їй пропозицію (вона сказала «так»).

На першому етапі шанхайський завод Tesla зможе випускати 1000 електрокарів в тиждень. За словами глави компанії Ілона Маска, в перспективі збільшити обсяги втричі.

Орієнтовна вартість Tesla Model 3 китайської зборки складе близько 50 000 доларів на місцевому ринку з урахуванням податкових пільг для покупців електромобілів і державних субсидій (3600 доларів на автомобіль).

На даний момент «шанхайські» Тесли на третину складаються з компонентів місцевого виробництва. В наступному році локалізацію планується довести до 100%, і тоді ціна на автомобіль знизиться на 20%.

Акції Tesla зросли на 1,5% на тлі випуску першої партії китайських машин. Крім того, за інформацією видання Business Insider, низка місцевих банків вже погодилася надати Tesla позику у розмірі 1,4 мільярда доларів терміном на п’ять років для подальшого розвитку виробництва.

Китай на даний момент — це найбільший ринок електромобілів у світі. За очікуваннями компанії, електрокар Tesla Model 3 стане найбільш популярним електрокаром Китаю. Тут йому належить конкурувати з моделями місцевих виробників, таких як NIO Inc. і Xpeng Motors.

Завод Tesla в Шанхаї — перше виробниче підприємство марки за межами США. В перспективі у компанії з’явиться і європейський завод: його планують відкрити під Берліном, на ньому будуть випускати кросовери Tesla Model Y.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Погба спростував чутки про відмову грати в збірній Франції

Read More →