Соціум

Почесний консул Республіки Вірменія передав Тернопільській університетській лікарні препарати для боротьби з коронавірусом

Голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш 27 березня зустрівся з Почесним консулом Республіки Вірменія в Тернополі Норіком Геворкяном.

Нагадаємо, напередодні очільник області закликав представників місцевого бізнесу долучитися до спільної боротьби з новим небезпечним вірусом COVID-19. Зокрема, відгукнулися й надали суттєву підтримку наші вірменські партнери.

У рамках співпраці Почесний консул передав комунальному закладу «Тернопільській університетській лікарні» партію упаковок препарату Норадреналіну Тартрат Агтан 2мг/мл без сульфітів (реєстраційне посвідчення МОЗ України № UA/4671/01/01). Вказаний препарат входить до переліку лікарських засобів, необхідних для локалізації та ліквідації спалахів коронавірусної інфекції COVID-19.

«Дякую за підтримку вірменської общини. Ми працюємо на Тернопіллі вже багато років, маємо тут спільний бізнес, який плануємо розширювати, — підкреслив Норік Геворкян. — Почесне консульство Республіки Вірменія в Тернополі готове й надалі фінансово допомагати у спільній боротьбі з коронавірусною інфекцією».
Володимир Труш подякував Почесному консулу за допомогу.

«Запропоновані вами спонсорські кошти вважаю доцільно скерувати на адресну допомогу для окремої лікарні області. Зокрема, на закупівлю засобів індивідуального захисту медиків», — зазначив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, Голова Спілки вірмен України Вілен Шатворян виступив зі зверненням у зв’язку з ситуацією з коронавірусів. Висловивши подяку регіональним громадам і тим, хто надає допомогу і підтримку всім, хто потребує, кому вона необхідна в ці дні.