Соціум

Поліція розшукує оленя, який вкрав рушницю у мисливця

Чеська поліція в районі Ческі-Крумлов розслідує незвичайний інцидент. Мисливець написав заяву в поліцію на дикого оленя, який, за словами чоловіка, відібрав у нього рушницю. Про це повідомляє Prague morning.

У повідомленні наголошується, що в лісовий масив увійшла група мисливців, метою яких була дрібна дичина.

«Судячи з усього, оленя, що знаходився поруч, налякав гавкіт собак, в результаті тварина напала на літнього мисливця. Олень розірвав рукав куртки чоловіка, після чого він закинув на свої роги лямку від рушниці і втік разом з «трофеєм», — йдеться в статті.

Зброя при цьому, як запевняє мисливець, не була заряджена.

Поліцейські з’ясували, що через годину після інциденту рушниця все ще була на рогах в оленя — з нею його бачили інші мисливці. Зброю все ще не знайшли, тому припускають, що рогатий може бути озброєний навіть зараз.

«Мисливці обшукали ліс, але рушниці не знайшли. У потерпілого не було іншого вибору, окрім як повідомити про інцидент в поліцію», — сказали дільничні і попередили, що хто знайде зброю з оленем, повинні терміново їм зателефонувати.

Нагадаємо, дикий олень прийняв статую, що стояла в одному з дворів, за оленячу самку і тут же спробував зробити з неї «акт любові». Курйозний інцидент стався в американському штаті Іллінойс.

Раніше ми писали, що вперше за 29 років вчені зняли на камеру рідкісного оленька, що вважається вимерлим.

Також нагадаємо, що олень увірвався в перукарню і налякав клієнтів.