Соціум

Прагнення до багатства вчені назвали головною загрозою людству

Надмірне споживання є небезпечним для планети. Експерти закликають кинути виклик уявленню про те, що багатство — очевидне благо.

Головною загрозою для розвитку людства є прагнення до багатства і супутнє йому надмірне споживання. Про це заявили вчені з Австралії, Швейцарії та Великобританії. Їх стаття на цю тему опублікована в журналі Nature Communications.

За даними ООН, близько половини світового ВВП пов’язане з ресурсами, які людство отримує з навколишнього середовища. Зростання добробуту сприяє збільшенню викидів шкідливих речовин в атмосферу. Цей процес випереджає появу нових технологій, спрямованих на захист навколишнього середовища.

Експерти називають надмірне споживання небезпечним для планети і відзначають, що необхідно зменшити нерівність, а також «кинути виклик уявленню про те, що багатство і ті, хто ним володіє, це очевидне благо».

Нагадаємо, за даними ООН, половина багатств світу знаходиться у 26 осіб. Також повідомляється, що через високий рівень фінансового розшарування в світі виникає економічна нестабільність, корупція, фінансові кризи, зростання злочинності, кажуть в організації.

Нагадаємо, в своїй промові Гутерріш запропонував світу масштабну ініціативу по боротьбі з нерівністю — Новий глобальний договір, метою якого буде створення більш справедливого світоустрою на планеті.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net