Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Принц Гаррі та Меган Маркл вирішили відмовитися від виконання королівських обов’язків

13.01.2020 

Пара буде жити на дві країни та лише на власні гроші.

Принц Гаррі та Меган Маркл оголосили про те, що вони йдуть з посту «старших» членів королівської сім’ї. Вони будуть жити в США і Великобританії та стануть фінансово незалежними. Про це пара розповіла у своєму Інстаграмі, інформує Ukr.Media.

У заяві принца і герцогині Сасакської не уточнюється, де саме сім’я буде жити в Північній Америці. Вони можуть оселитися в Канаді чи в Лос-Анджелесі — рідному місті Меган Маркл.

«Цей географічний баланс дозволить нам ростити сина за місцем народження згідно з королівською традицією і водночас дасть можливість нашій родині сфокусуватися на наступній главі, включаючи запуск нашої нової благодійної організації», — із заяви принца Гаррі та Меган Маркл.

Принц Гаррі та Меган Маркл будуть жити на гроші, які зароблять самі. За британськими законами, уряд оплачує витрати високопоставлених членів сім’ї, включаючи Королеву, її дітей, принців, а також їхніх дружин. Крім того, королівська сім’я може заробляти гроші зі своєї власності.

За інформацією таблоїдів, у Маркл вже довгий час напружені відносини з Королевою Єлизаветою II. Британські газети у тому числі відзначали, що герцогиня практично не з’являється на публіці з Королевою.

В інтерв’ю для документального фільму пара розповіла про складнощі в житті під публічним тиском ЗМІ, а через кілька тижнів подала до суду на журналістів за переслідування.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Масштабна пожежа біля аеропорту в Флориді знищила 3500 автомобілів

Read More →