Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Професор, який передбачив перемогу Трампа, зробив новий прогноз

12.08.2020 

Професор Американського університету у Вашингтоні Аллан Ліхтман, який передбачив перемогу п’яти президентів, зробив прогноз на вибори президента США в листопаді, повідомляє nytimes.

Для визначення переможця історик використовує власну систему «13 ключів», в якій оцінюються такі фактори, як економіка, займана посада, соціальні хвилювання і скандали, а також особиста харизма кандидатів.

«Секрет полягає в тому, щоб стежити за загальною картиною. І не звертати уваги на опитування, аналітику, щоденні зльоти і падіння рейтингу», — говорить Ліхтман.

Интересно: ГБР открыло уголовное производство в отношении чиновника МИД

Говорячи про майбутні вибори він припустив, що чинний глава держави втратить Білий дім. Таким чином він передрік перемогу кандидату від Демократичної партії Джо Байдену.

Ліхтман передбачив результати виборів з 1984 року. Єдиний прогноз, який не виправдався, пов’язаний з кандидатом в президенти від Демократичної партії Альбертом Гором. Історик пророкував йому перемогу в 2000 році, і Гор дійсно міг виграти всенародне голосування, якби Верховний суд не ухвалив зупинити перерахунок голосів виборців Флориди, в зв’язку з чим президентська посада дісталася Джорджу Бушу-молодшому.

Раніше британський журнал Economist за допомогою математичної моделі передбачив перемогу на виборах в США Джо Байдена з ймовірністю в 91%.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Bild: в ФРН введуть «лайт-локдаун» через коронавірус

Read More →