Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Смартфон вперше прийняв SMS із супутника

24.03.2020 

Звичайний Android-смартфон вперше прийняв SMS-повідомлення із супутника. Технологія дозволить створити глобальну супутникову мобільну мережу.

Уперше на звичайний смартфон вдалося передати SMS безпосередньо з супутника. Про це заявляє аерокосмічний стартап Lynk.

У стартапі зазначають, що технологія дозволяє створити глобальну супутникову мобільну мережу, що дозволяє забезпечити зв’язок у віддалених куточках планети.

За інформацією компанії, тестування проводилося на Фолклендських островах, де тестовий Android-смартфон отримав із супутника повідомлення з текстом This is a test, але перші три літери були обрізані.

Щоб звичайний смартфон вважав супутник Lynk базовою станцією мобільного зв’язку і підключався до неї, було розроблено спеціальне програмне забезпечення. Воно встановлюється на супутник. Смартфон автоматично перемикається на космічний зв’язок, як тільки виходить із зони дії наземних мобільних мереж.

Зазначається, що супутники Lynk важать близько 25 кг і обертаються на орбіті 500 км. Компанія хоче розгорнути комерційний сервіс 4G через рік. Для цього на орбіту необхідно вивести ще кілька сотень апаратів.

Нагадаємо, що раніше були розкриті характеристики найпотужнішого смартфона. Геймерський гаджет з передовими технологіями і «найспритнішим» дисплеєм розробляє Xiaomi.

Також повідомлялося, що Samsung представив новий гнучкий смартфон. Samsung показав нову «розкладачку» — гнучкий смартфон Galaxy Z Flip. Його мінімальна вартість складе майже 1,4 тисячі доларів.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Дослідження: Дощ може руйнувати ландшафт

Read More →