Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Спосіб, який допомагає менше їсти, розкрили лікарі

01.08.2020 

Як захиститися від переїдання.

За словами лікарів, одним зі способів, що допомагають менше їсти, є стиль харчування без вживання фастфуду і напівфабрикатів, завдяки якому відбувається відновлення смакових рецепторів, інформує Ukr.Media.

Перехід від переробленої їжі до здорової їжі сприяє тому, що людина починає менше їсти. Фахівці пояснили, що кількість спожитої людиною їжі пов’язана з роботою смакових рецепторів, які допомагають отримувати задоволення від їжі і відчувати насичення нею.

Коли харчові рецептори функціонують в аномальному, нестабільному режимі, людина починає їсти все більше. Збій роботи рецепторів може статися із-за впливу компонентів, якими насичені продукти промислового виробництва.

Сучасні продукти-напівфабрикати містять досить багато різних консервантів. Все це хімічні відтінки, які впливають на рецептори. Вони знижують поріг смакової чутливості, що заважає людині наїдатися при вживанні помірних порцій — для насичення її необхідна велика кількість їжі.

Гарний спосіб, що допомагає менше їсти, — відновити нормальну діяльність харчових рецепторів. Для цього слід перестати вживати перероблені, напівфабрикатні продукти — добовий раціон повинен складатися з натуральної їжі: м’яса, яєць, риби, овочів, зелені. Таке харчування відновлює смакову чутливість, що захищає від переїдання.

Чим менше вживати напівфабрикатів, фастфудів, тим чистіше будуть рецептори. Такі продукти діють як наркотики, викликаючи харчову залежність.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У ВООЗ назвали ймовірну дату появи вакцини від COVID-19

Read More →