Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

США почали тестувати на антитіла до коронавірусу

08.04.2020 

Дослідження допоможе відновити робочі ресурси Сполучених Штатів і дозволить зрозуміти, як поводиться вірус у різних умовах.

Американський центр з контролю і профілактики захворювань почав проводити тести на антитіла, щоб визначити, скільки людей заразилися коронавірусом, включаючи тих, у кого не було симптомів, пише Politico з посиланням на представника відомства.

Йдеться про аналізи крові, щоб визначити, чи перенесла людина COVID-19, чи видужала від хвороби й чи отримала імунітет до повторного зараження.

Тести будуть робитися серед громадян трьох груп: серед жителів регіонів-осередків епідемії коронавірусу, у яких не діагностувалося захворювання; серед жителів регіонів, де коронавірус поширювався не так сильно; а також серед деяких груп населення, у тому числі медперсоналу.

Видання зазначає, що дослідження допоможе відновити робочі ресурси США і дозволить зрозуміти, як поводиться вірус у різних умовах. Тестування також має зорієнтувати Білий дім на пом’якшення або посилення карантину.

За останніми даними, в США зафіксовано понад 312 тисяч хворих. Від COVID-19 померли майже 8,5 тисячі осіб, майже 15 тисяч пацієнтів вилікувалися.

США залишаються на першому місці за кількістю підтверджених випадків зараження коронавірусом. Детально про причини цього читайте в матеріалі «США лідирують з коронавірусу: як це сталося».

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені зафіксували 12-кілометрову подорож зозулі

Read More →