Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Tesla випускає найбільш неякісні авто — експерти

30.06.2020 

Аналітики склали рейтинг автомобільних компаній за якістю нових машин. Найбільше нарікань було у клієнтів Tesla. Зате претензій практично немає у власників Dodge, Kia і Chevrolet.

Рейтинг автомобільних компаній за якістю нових машин складений експертами аналітичної компанії J.D. Power. У списку лідирує Dodge, а на останньому місці опинилася Tesla.

Рейтинг якості авто склали на основі кількості скарг на 100 автомобілів. Фахівці опитали майже 1,3 тисячі власників електромобілів в 35 американських штатах.

Tesla вперше потрапила в список. На думку експертів з J.D. Power, компанія випускає найбільш неякісні машини. Так, на сотню складених електрокарів припадає 250 скарг. Однак, в J.D. Power наголосили, що дана інформація неофіційна, оскільки в 15 штатах США Tesla не дозволяє опитувати своїх клієнтів.

Проте, з’ясувалося, що найчастіше власники електрокарів компанії Ілона Маска скаржаться на щілини між кузовними панелями, забарвлення і скрип пластика в салоні.

Через ці та інші нарікання Tesla в рейтингу опинилася на останньому місці — 250-му.

Нагадаємо, що названа найдорожча автомобільна компанія в світі. Акції компанії Ілона Маска за півроку злетіли майже в 2,5 рази.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Японець проколював колеса авто задля знайомств із жінками

Read More →