Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

У Британії злочинців шукають за допомогою млинців

28.02.2020 

Поліція одного з графств у Британії заявила, що тепер портрети розшукуваних злочинців будуть «друкувати» на млинцях. До цього залучили навіть «знаменитого кулінара».

Поліція британського графства Суррей вирішила застосувати нібито незвичайний і досить оригінальний метод оповіщення громадян про розшукуваних злочинців. Фотографії зловмисників правоохоронці розміщують не тільки на стендах або в соцмережах, але і на поверхні млинців. Про це повідомляється в Twitter поліцейського відомства.

У своєму мікроблозі правоохоронці зазначили, що їм вдалося залучити до співпраці якогось «знаменитого кулінара Філіпа де Пена, який допомагає в розшуку за допомогою свого мистецтва».

Ця новина викликала величезний інтерес у великої кількості користувачів. Однак британців зацікавив і сам кухар. Після численних питань, поліцейські зізналися, що його не існує, а портрети на млинцях з’явилися після обробки фотознімків у Photoshop.

Одних дописувачів такий млинцевий «креатив» розсмішив. А інші висловили своє невдоволення, зазначивши, що це дискредитує поліцію і виставляє її в непривабливому світлі.

«І на це витрачаються в наш час гроші платників податків? Якщо так, то я тільки за. І побільше млинців!», «Ви не пробували займатися реальною поліцейською роботою замість цього рукоділля? Показники злочинності злетіли вгору, а ви тут балуєтеся з їжею», — прокоментували запис у соцмережі британські користувачі.

Як повідомлялося раніше, в США помер один з найвідоміших гангстерів на 104 році життя. Його випустили з в’язниці за три роки до смерті.

Нагадаємо, що в Британії почали продавати тупі ножі для боротьби зі злочинністю.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Китаї провалився еко-проект ЖК з «вертикальним лісом»

Read More →