Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

У Гонконзі продають морозиво зі смаком сльозогінного газу

20.05.2020 

Головний інгредієнт незвичайного десерту — чорний перець, що нагадує про їдкі снаряди, які застосовувала поліція під час розгону демонстрацій у минулому році.

У Гонконзі почали продавати морозиво зі смаком сльозогінного газу. В його основі — спеція чорний перець, який використовувався поліцією для розгону протестувальників у 2019 році. Про це в п’ятницю, 15 травня, повідомляє Associated Press.

«На смак воно як сльозогінний газ. Після першої ложки — важко дихати. Воно справді дуже гостре. Відразу хочеться випити багато води. Це нагадування про той біль, який я відчула», — розповіла учасниця протестів Аніта Вонг.

Власник магазину, де продається десерт, зізнався, що він підтримує протести, що прокотилися Гонконгом.

«Ми хотіли створити смак, який буде нагадувати людям, що вони повинні продовжувати брати участь у протестному русі і не втрачати своєї пристрасті», — сказав він.

Він розповів, що, намагаючись відтворити смак сльозогінного газу, він випробував різні інгредієнти, наприклад, васабі і гірчицю, але найкраще підійшов чорний перець.

«Це схоже на вдихання сльозогінного газу», — сказав чоловік.

Як повідомляла влада Гонконгу, під час протестів по протестувальниках було випущено більше 16 тисяч куль сльозогінного газу, причому багато з них — у густонаселених районах з невеликими ресторанами і багатоквартирними будинками.

Протести почалися через запропонований законопроект, який дозволив би екстрадувати підозрюваних у скоєнні кримінальних злочинів у материковий Китай для висунення їм звинувачень. Законопроект був відкликаний, проте протести не закінчилися, оскільки жителі вирішили продовжити відстоювати свої громадянські свободи.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Житель Японії прихистив маленьке лисеня, переплутавши його з собакою

Read More →