Прогрес

У Канаді дитина знайшла скелет динозавра

Скелет динозавра з 50-ти кісток було знайдено 12-річним Натаном Грушкіним у канадській провінції Альберта. Знахідку, вік якої оцінюють, приблизно, в 69 мільйонів років, хлопець виявив ще в липні, під час походу. Але розкопки залишків динозавра тільки завершилися, повідомляє ВВС.

Відзначається, що підліток захоплюється всім, що пов’язано з темою динозаврів, з шести років. Хлопчик часто ходить з батьком у походи в заповідник Альберти. Рік тому вони наткнулися на дрібні залишки, схожі на фрагменти кісток, а вже цього літа повернулися на те ж місце і оглянули їх уважніше.

«Я був настільки шокований, що мені насправді вдалося знайти ці залишки. Я завжди був зачарований тим, як їх кістки перетворюються з кісток, подібних до нашої у тверду породу», — розповідає Натан.

Грушкіни звернулися в Королівський музей Тіреллі, який розміщується в Альберті, після чого на місце знахідки були відправлені експерти.

Нещодавно ми повідомляли, що на аукціоні продали скелет тиранозавра за рекордну суму. Крім того, писали про те, що вчені виявили новий вид динозаврів.