Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

У Києві чоловік побив поліцейську, яка не прийняла його «залицяння»

09.03.2020 

Неадекватний чоловік грубо чіплявся в маршрутці до дівчини-поліцейської, а опісля розбив їй кулаком обличчя.

У маршрутці Київ-Бровари чоловік напав на дівчину-поліцейську за те, що та відмовила в його «залицянні». Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Відзначається, що співробітниця поліції поверталася з роботи після урочистостей, присвячених Міжнародному жіночому дню. Поряд із нею сів невідомий чоловік і поводив себе грубо та нав’язливо. Дівчина попередила нахабного «залицяльника», що вона працює в поліції, і попросила, щоб він не приставав.

«Після того, як вона пересіла на інше місце, чоловік щосили вдарив кулаком їй в обличчя, вирвав із рук сумку і на зупинці намагався втекти. Однак небайдужі пасажири його затримали, а молодій жінці, у якої було носова кровотеча, надали посильну допомогу», — йдеться в повідомленні.

На місце події прибули працівники столичної поліції і затримали нападника. За розбійний напад на працівника поліції відкрито кримінальне провадження.

Відзначається, що нападником виявився житель Броварів, який неодноразово приходив на прийом громадян до керівника поліції області зі скаргами на свою колишню дружину, яка нібито систематично разом із сином його б’ють битою, вимагав притягнути їх до кримінальної відповідальності.

Однак, стверджують у поліції, під час проведення досудового розслідування кримінального провадження такі заяви не знайшли свого підтвердження.

Як з’ясувалося, чоловік оговорював спеціально свою колишню дружину і сина, вимагав проведення судово-медичної експертизи, а сам неодноразово піднімав на них руку. Надалі це кримінальне провадження поліція направила з обвинувальним актом до суду. Зараз тривають судові засідання.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

The Beatles випустять нову книгу і фільм

Read More →