Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

У Києві посилять карантинні заходи

06.04.2020 

При в’їзді в столицю перевірятимуть температуру, а на вулицях міста обов’язково потрібно носити маску.

У Києві з 6 квітня вводять нові карантинні заходи для запобігання поширенню коронавірусу. Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що з понеділка в столиці почнуть діяти обмеження, затверджені постановою уряду №211. Також міська влада затвердила новий перелік заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Зокрема, встановлено особливі умови в’їзду і виїзду з міста для громадян і транспортних засобів, затверджені вимоги до якості реалізації продуктів харчування, зокрема в магазинах на автозаправках, введені обмежувальні заходи для населення.

Так, в Києві ввели обов’язкове носіння масок або респіраторів на вулицях, прибудинкових територіях, в транспорті та приміщеннях органів державної влади.

На в’їздах до столиці водіям і пасажирам транспортних засобів в обов’язковому порядку будуть проводити температурний скринінг. Громадян з підвищеною температурою або ознаками захворювань не будуть пропускати в столицю, крім випадків направлення на обсервацію або госпіталізацію.

Документ також тимчасово призупинить діяльність деяких суб’єктів господарювання.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Поліція розкрила місця встановлення камер автофіксації

Read More →