Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

У Китаї три вакцини проти COVID-19 на другій фазі випробувань

23.05.2020 

У Пекіні задіяний 21 науково-технологічний проект в сфері реагування на епідемію коронавірусу.

У Пекіні три вакцини проти коронавірусу COVID-19 проходять другу фазу клінічних випробувань. Про це повідомляє Синьхуа з посиланням на офіційного представника органів охорони здоров’я столиці Китаю.

Так, глава міського комітету у справах науки і технології Сюй Цян заявив, що в Пекіні задіяний 21 науково-технологічний проект в сфері реагування на епідемію коронавірусу.

«П’ять інноваційних препаратів були схвалені для клінічних випробувань, і всі вони увійшли у фазу других клінічних досліджень», — повідомив він на прес-конференції з профілактики та контролю за COVID-19.

Зазначається, що Пекін прискорить процес дослідження та розробки діагностичних реактивів, медикаментів, вакцин та медичного обладнання, а також надасть підтримку виробникам фармацевтичних препаратів і вакцин в розширенні обсягів виробництва для задоволення існуючих потреб.

Також Сюй Цян сказав, що Пекін активізує допоміжну роль нових технологій, включаючи великі обсяги даних (big data), штучний інтелект, мережу 5G і Інтернет речей, при моніторингу та аналізі епідеміологічної ситуації, відстеженні вірусу, профілактиці, постійному контролі й лікуванні.

Раніше повідомлялося, що американські вчені готуються до клінічних випробувань нової вакцини проти COVID-19, яку вони планують випускати у вигляді таблеток.

Також стало відомо, що в Італії створили вакцину від коронавірусу. Дослідження на мишах дали обнадійливі результати, тепер на черзі — тестування на людях.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені виявили імунітет до COVID в зразках донорської крові, зібраній до початку спалаху

Read More →