Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

У Мінфіні розповіли, що цікавить МВФ

20.09.2020 

Місія МВФ призупинила візити в Україну, щоб вивчити питання антикорупційних органів, а також справи навколо ПриватБанку і Суркісів. Про це заявив глава Мінфіну Сергій Марченко в інтерв’ю Економічній правді.

«Якщо говорити про структурні маяки, то вони майже виконані. Місія повинна була приїхати в серпні, з різних причин вони зробили паузу, хочуть подивитися, як буде розвиватися ситуація в Україні», — пояснив Марченко.

Міністр додав, що 8 вересня спілкувався з представниками МВФ, де обговорював проект держбюджету на 2021-й рік і зазначив, що затвердження бюджету не є умовою МВФ.

Також Марченко перерахував пріоритетні події в Україні, за якими стежить МВФ.

«Питання, які їх (МВФ — ред.) цікавлять, в порядку пріоритетності. №1 — ситуація навколо Приватбанку і Суркісів. №2 — ситуація з обмеженням зарплат для членів наглядових рад та правління. №3 — зареєстровані в Раді законопроекти, які паплюжать систему корпоративного управління. Вони переживають, особливо щодо цієї агонії проти іноземців. №4 — САП і НАБУ. Ситуацію з антикорупційними органами треба терміново вирішувати. Були також питання щодо ковідівського фонду», — підсумував Марченко.

Нагадаємо, що раніше МВФ висунув вимогу Україні. Подальшу підтримку України в Міжнародному валютному фонді поставили в залежність від роботи антикорупційних органів.

Потім в Україні відповіли на вимогу МВФ. Генпрокурор впевнена, що МВФ немає підстав турбуватися про незалежність антикорупційних органів України.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Мінфіні розповіли про ремонт доріг у 2021 році

Read More →