Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

У США ввели в дію новий атомний підводний човен

08.04.2020 

Човен призначено для ведення протичовнової боротьби, знищення надводних кораблів, мінування ділянок, ведення розвідки, а також для нанесення ракетних ударів.

Військово-морський флот США ввів у дію атомний підводний човен USS Delaware (SSN 791) класу Вірджинія, повідомляє Navy Recognition.

Підводний човен буде виконувати завдання в Тихому океані й у прибережних водах США. Човен призначено для ведення протичовнової боротьби, знищення надводних кораблів, мінування ділянок, ведення розвідки, а також для нанесення ракетних ударів. За планами, USS Delaware прослужить флоту до 2070-х років.

Човен було побудовано компаніями Huntington Ingalls Industries і General Dynamics. Його почали будувати ще в 2008 році і спустили на воду в 2018 році. Флот США отримав його в жовтні 2019 року. USS Delaware став 18-им човном класу Вірджинія у складі ВМС США.

У зв’язку з пандемією коронавірусу вперше в історії підводний човен заступив на службу без урочистої церемонії. Командування, однак, планує провести церемонію після скасування заборони на проведення масових заходів.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені розробили антитіла, що нейтралізують коронавірус

Read More →