Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  АНАЛІТИКА  >  Данная статья

У світі оголосили глобальну кризу — Bloomberg

18.03.2020 

Йдеться про глибину і можливу тривалість рецесії в 2020 році, вважають міжнародні аналітики.

Інвестиційні банки Goldman Sachs і Morgan Stanley оголосили про початок глобальної кризи, пише Bloomberg.

На думку аналітиків, тепер мова йде про глибину і можливу ​​тривалість рецесії.

Економіст Morgan Stanley Четан Ахья зазначив, що розглядає рецесію як базовий сценарій для світової економіки в 2020 році. Її зростання за підсумками року не перевищить 0,9 відсотка. За версією Яна Хациуса з Goldman Sachs, зростання глобального ВВП складе 1,25 відсотка.

Рейтингове агентство S&P прогнозує зростання в межах 1-1,5 відсотка. Всі опитані агентством експерти сходяться в тому, що спад буде менш серйозним у порівнянні з ситуацією 2008 року, коли світова криза призвела до падіння глобального ВВП на 0,8 відсотка. Однак ефект буде більш відчутним, ніж у 2001 році, коли «лопнула» «бульбашка доткомів», і під час кризи початку 1990-х.

Також видання зазначає, що велика кількість негативних прогнозів від аналітиків повинна спонукати фінансові влади в різних країнах здійснювати більше заходів підтримки виробникам і малому бізнесу.

Нагадаємо, що раніше в МВФ назвали три стимули для боротьби з кризою через коронавірус. Фонд наголосив на необхідності скоординованих і синхронізованих глобальних фінансових стимулів: фіскальних, грошово-кредитних і регуляторних.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Німецька економіка через пандемію обвалиться сильніше, ніж очікували

Read More →