Men's & Women's

У Туркменістані чоловікам заборонили фарбувати волосся

У країні ввели заборону на фарбування волосся в чорний колір чоловікам старше сорока років. Пов’язано це з президентом Туркменії.

У державних установах і на підприємствах Лєбапського велаяту Туркменії з’явилася сувора усна заборона. Чоловікам старше 40 років категорично заборонили фарбувати волосся в чорний колір. При цьому ті, хто має природний колір, повинні зробити волосся сивуватим, повідомляє Радіо Азатлик.

«Практично у всіх профільних установах, у тому числі школах, закладах охорони здоров’я, працівникам, які фарбують волосся для того, щоб приховати сивину, веліли повернути природний колір волосся», — повідомляє видання, додаючи, що про це розповів працівник, який не розкрив свого імені з міркувань безпеки.

Він зауважив, що така вимога прозвучала 1 лютого.

Судячи з усього, пов’язано це з посивілим президентом Туркменії Гурбангули Бердимухамедовим.

Він збирається здійснити візит у регіон, і підпускатимуть до нього тільки тих осіб, у кого буде сиве волосся, вважає джерело видання.

Зазначається, що серед туркменів багато тих, хто фарбує волосся в чорний колір, оскільки така вказівка ​​була озвучена близько двох років тому. Тоді сам Бердимухамедов фарбував волосся — і від бюджетників також вимагали приховувати сивину.

Уперше із сивим волоссям глава держави з’явився півтора року тому. У серпні 2018 року, коли Бердимухамедов почав сивіти, у салонах краси і перукарнях стало забороненим фарбування волосся.

Рік тому в державних організаціях і навчальних закладах почали терміново міняти портрети президента, на яких він повинен був мати вигляд уже з новим іміджем — бути сивочолим.

Раніше повідомлялося, що туркменське ТБ показало відпустку президента після чуток про його смерть.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net