Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

У «зелену» енергетику України інвестували € 3,7 млрд

12.01.2020 

У відновлювану електроенергетику України у 2019 році інвестували близько 3,7 млрд євро, а потужності досягли рекордних 4500 МВт.

Про це повідомляє прес-служба Держагентства з енергоефективності та енергозбереження.

Реалізовані проекти дозволили збільшити загальну потужність «зеленої» електроенергії в Україні втричі — до 6,8 ГВт.

«Загалом чинні потужності «чистої» енергетики дозволяють щорічно виробляти понад 8,4 млрд кВт*год електроенергії (близько 5,5% від загального виробництва) і забезпечувати електричною енергією понад 3,3 млн домогосподарств», — заявили в держагентстві.

Завдяки проектам відновлюваної електроенергетики шкідливі викиди в атмосферу зменшуються на 9,2 млн тонн СО2 на рік, що можна порівняти з викидами майже 4,5 млн автомобілів, уточнює відомство і додає, що на квітень 2020 року заплановані перші «зелені» аукціони.

Нагадаємо, що раніше був розроблений компромісний законопроект щодо «зелених» тарифів. Щоб уникнути ретроспективної зміни, іноземним інвесторам пропонують добровільне зниження «зелених» тарифів.

Також повідомлялося, що енергетики ЄС допоможуть українцям розібратися із «зеленими» тарифами. Міненерго і профільний комітет Ради виступили проти компромісного законопроекту щодо «зелених» тарифів, який підтримали представники галузі.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Падіння в базових галузях сповільнилося — НБУ

Read More →