Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Українські кораблі морської охорони вийшли в море

06.01.2020 

Дев’ять кораблів і сім катерів пройшли планові ремонти на підприємствах Ізмаїла, Миколаєва, Одеси та Маріуполя.

Чотири кораблі морської охорони після ремонту вийшли в море на службу і провели навчальні стрільби. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

«Флагман морської охорони «Григорій Куроп’ятников» і ще три кораблі морської охорони після закінчення ремонту вийшли в море на службу в передсвяткові та святкові дні, відпрацювали підготовку і злагодженість екіпажів після тривалої перерви на ремонт. Також були проведені навчальні стрільби, перевірено справність і готовність корабельної зброї», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що в цілому дев’ять кораблів і сім катерів пройшли планові ремонти на підприємствах Ізмаїла, Миколаєва, Одеси, Маріуполя. Були проведені роботи з відновлення корпусів, двигунів і технічного оснащення, регламентні роботи озброєння.

Поряд з іншими кораблями і катерами морської охорони «оновилися» і колишні два порушники прикордонного законодавства — рибальські шхуни, які були конфісковані у браконьєрів і відтоді перебувають в складі ДПСУ. Зазначено, що з оновленими двигунами і спецобладнанням відтепер «Аметист» і «Онікс» стануть більш ефективними у протидії браконьєрській, контрабандній та іншій протиправній діяльності на морі.

У рамках розвитку морської охорони для підтримки боєздатності корабельно-катерного складу Держприкордонслужбою в 2019 році було виділено близько 60 млн грн, що майже в 10 разів більше, ніж торік.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Spotify, Epic Games, інші розробники додатків створили коаліцію проти Apple

Read More →