Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЕКОНОМІКА  >  Данная статья

В Україні ціни на кавуни найнижчі за весь сезон

14.09.2020 

Минулого тижня ціни на кавуни в Україні опустилися на 20% до мінімальної вартості за весь сезон. Про це повідомляє Українська плодоовочева асоціація.

Так, на початку вересня кавун коштував від 1,2 до 3 грн / кг в оптовій закупівлі. Ціни знизилися через сезонне збільшення пропозиції кавунів на ринку.

«Виробники повідомляють, що урожай саме пізніх сортів кавунів у цьому році майже не постраждав. Відповідно, сьогодні продукція на ринок надходить без перебоїв, а пропозиція місцевих кавунів на внутрішньому ринку — на досить високому рівні», — сказано в повідомленні.

При цьому, всупереч максимальному зниженню в цьому сезоні, ціни на ягоду в середньому на 65-70% вищі, ніж у минулому році. На початку вересня 2019 року ціни на кавуни знаходилися в діапазоні від 0,9 до 1,5 грн / кг.

Нагадаємо, що раніше в Запоріжжі виявили півтори тонни динь і кавунів із нітратами. У Держпродспоживслужбі просять громадян вимагати у продавців на ринках експертний висновок лабораторії, у магазинах — документи, що підтверджують безпечність продукції.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Білоруські компанії масово переносять бізнес в Латвію

Read More →