Соціум

В Україні стало на 40% менше дітей — Мінсоцполітики

Кількість дитячого населення в Україні зменшилася на 40%. Про це заявив глава директорату захисту прав дітей Мінсоцполітики Руслан Колбаса на брифінгу.

«Останнім часом, ситуація, яка відбувається в країні, вона підштовхує до того, що збільшується кількість дітей в складних життєвих обставинах. Частина залежності, у нас на 40% зменшилася взагалі кількість дитячого населення. У нас зменшується відсоток шлюбності, збільшується відсоток розлучень на тисячу населення, у нас зменшується загальна кількість народжуваності дітей», — сказав Колбаса.

Чиновник додав, що тільки за останні п’ять років кількість народжених дітей з 465 тисяч зменшилася до 330 тисяч.

«Це все говорить про те, що є певні проблеми з сім’ями і ризик складних життєвих обставин, він збільшується в рази. З 2014 року кожна п’ята дитина народжується поза шлюбом. 10 тисяч дітей отримали статус дитини, позбавленої батьківського піклування, або сирітства за рік. Більш як 386 тисяч дітей в складних життєвих обставинах», — резюмував Колбаса.

Нагадаємо, що Кабмін планує ускладнити усиновлення дітей іноземцями. Уряд виступає за приєднання України до конвенції, яка захищає права дітей, усиновлених іноземцями.

Також повідомлялося, що ЮНІСЕФ просить Кабмін не монетизувати пакет малюка. За даними ЮНІСЕФ, більшість батьків підтримує саме натуральну допомогу у вигляді пакетів.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net