Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

В Україні з’явилося свято в честь виноробів

01.10.2020 

Президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення в Україні професійного свята — Дня виноградаря і винороба, яке відзначатиметься щорічно у другу неділю листопада. Про це повідомляє прес-службу Офісу президента.

«Це важлива складова для сільського господарства, важлива для інфраструктури і робочих місць у сільській місцевості. Сьогодні я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято — День виноградаря і винороба. Я знаю, що це було важливо для людей, які працюють у цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії», — сказав Зеленський.

Він також зазначив, що уряд і профільне Міністерство повинні представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства.

«Ми часто говоримо про «економічний націоналізм». Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно, кримське вино за якістю і популярності нічим не поступалося італійським, іспанським та французьким винам», — підкреслив Зеленський.

До слова, ідея ввести відповідне свято не нова. Відповідні напрацювання, включаючи визначення дати свята, були здійснені ще урядом Володимира Гройсмана в 2018 році.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Ковбаса може називатись вегетаріанською — Європарламент

Read More →