Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Вакцинуватися від COVID-19 готові менш як половина українців

29.06.2020 

Тільки чверть українців висловили тверду згоду вакцинуватися безкоштовною вакциною від коронавірусу, якщо така буде винайдена і доступна.

Тільки 41% українців готові безкоштовно вакцинуватися від коронавірусу, якщо буде така можливість. Про це свідчать результати опитування компанії Research & Branding Group.

При цьому 25% точно готові скористатися вакциною, а 16% — швидше за все готові. Однак не робили б вакцинації 49% респондентів (37% точно і 12% швидше за все).

Найбільший відсоток згодних на вакцинацію серед тих, хто дуже боїться заразитися COVID-19, а найбільший відсоток абсолютно не готових — серед тих, хто взагалі не боїться коронавірусу.

Водночас кількість українців, які дуже бояться захворювання на коронавірус, в порівнянні з початком квітня скоротилася вдвічі — до 21% з 40%. Кількість тих, хто швидше побоюється такої можливості, залишається стабільною і становить 26%.

Також залишається стабільним і відсоток тих, хто скоріше не боїться можливості захворіти на COVID-19 (15%). Крім того, з початку червня відзначається істотне збільшення кількості тих, хто взагалі не боїться захворіти на коронавірус (20% в червні проти 8% у квітні).

Опитування проводилося з 10 по 16 червня 2020 рік серед 1009 респондентів по всій Україні за винятком тимчасово непідконтрольних територій. Метод опитування — CATI-опитування (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) ролінгового формату. Максимальна похибка вибірки не перевищує +/-3,7%.

Нагадаємо, що у ВООЗ сподіваються на сотні мільйонів доз вакцин від COVID вже в 2020 році. При цьому до кінця 2021 року може бути вироблено до 2 млрд трьох різних вакцин він коронавірусу, вважають в організації.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Київ готується до дистанційного навчання в школах — Кличко

Read More →