Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  ЗДОРОВ’Я  >  Данная статья

Вчені розповіли, як не допустити розвитку хронічної мігрені

12.01.2020 

Експерти встановили, що розчісування, ліки і рівень заробітку можуть вплинути на розвиток хронічної мігрені.

Американські і китайські вчені встановили основні чинники, які передують переходу мігрені в хронічну форму. Було виявлено, що на частину факторів можна вплинути і тим самим знизити ризик погіршення свого стану, пише Cephalalgia.

Дослідники відзначили основні симптоми, які з’являються перед тим, як хвороба стане хронічною — це висока частота нападів, коли голова болить частіше п’яти разів на місяць.

Також викликати головний біль може банальне розчісування. У людей, що зазнають неприємних відчуттів під час розчісування, збільшується ймовірність переходу епізодичної мігрені в хронічну форму на 40%.

Хронічну мігрень можна заробити, якщо людина зловживає ліками. Автори дослідження зазначають, що потужні препарати, у тому числі знеболювальні, потрібно призначати і вживати тільки за гострої потреби і з адекватною частотою прийому.

До розвитку хронічної мігрені може привести затяжна депресія. Як наголошують експерти, депресія є наслідком патологічного гормонального і хімічного дисбалансу в мозку, виправити який самостійно дуже складно і не завжди можливо. Депресія може серйозно погіршити стан пацієнта, який страждає на мігрень.

Цікаво і те, що мігрень може перерости в хронічну через заробітки. Вчені з’ясували, що високий дохід знижує ймовірність розвитку хронічної мігрені на 35%. Швидше за все, це пов’язано з тим, що заможний пацієнт має доступ до найкращих лікарів і сучасних дорогих методів лікування.

Нагадаємо, що вчені назвали основну причину мігрені.

Джерело: korrespondent.net

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Українські медики стали вдвічі менше хворіти на COVID

Read More →