Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Women's Style  >  Данная статья

Вчені: Серцевий напад загрожує жінкам з низьким рівнем поганого холестерину у крові

22.03.2020 

Холестерин — не найприємніша річ для підтримання здоров’я, особливо якщо його рівень перевищив норму.

Однак нове дослідження з Американської Асоціації Серця наочно продемонструвало, що його наявність у певній кількості є корисною і навіть необхідною для підтримання здорового тонусу організму. Зокрема, дослідження будувалося навколо вивчення взаємозв’язку низького рівня холестерину з ризиком виникнення та розвитку геморагічного серцевого нападу у жінок — і результати попередньої фази дослідження показали, що низький холестерин може значно підвищити цей ризик, особливо з плином часу, інформує Ukr.Media.

До таких висновків прийшла наукова спільнота після того, як проаналізувала результати попередніх досліджень, присвячених розгляду реальної загрози для здоров’я серцево-судинної системи жінок під час споживання холестерину у кількості, меншій ніж 70 мг/дм, що приблизно на 30 мг менше за стандартний показник. Тоді здавалося, що зниження питомого рівня холестерину має призвести до того, що серцевий м’яз і судини працюватимуть краще, однак результати виявилися протилежними.

Сьогоднішнє дослідження, опубліковане у науковому журналі Neurology, проілюструвало прямий зв’язок між ризиком серцевого нападу і низьким показником холестерину у крові — і на підставі проведеного експерименту було встановлено, що жінки у віці від 25 до 45 років мають підвищений ризик розвитку серцевого нападу за надмірно малого споживання холестерину приблизно у 2,2 раза.

При цьому у дослідженні взяли участь понад 28,000 добровольців, у яких спостерігалися різні показники здоров’я і особливості реакції на різні хімічні компоненти. Але у всіх випадках споживання надмірно низької кількості холестерину було помічено, що довгострокові процеси, пов’язані з пам’яттю і роботою серцевого м’яза були дещо ускладнені, що й може ставати остаточною причиною розвитку раннього ризику серцевого нападу.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Британка схудла на 68 кг на дієті своєї матері

Read More →