Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Вчені виявили, що може допомогти людям підтримувати тонус м’язів

18.01.2020 

Уся справа у наявності в організмі специфічного білка.

Вчені знайшли спосіб підтримувати тонус м’язів без фізичних вправ. Вони виявили білок, від якого залежить витривалість і ефективність фізичних вправ, повідомляє журнал Nature Communications, інформує Ukr.Media.

Американські дослідники проводили експерименти на мухах-дрозофілах та мишах і виявили, що експресія білків сімейства сестринів викликає такий самий ефект, як і фізичні вправи.

Сестрин накопичується у м’язах після тренувань, а самі фізичні навантаження підвищують витривалість м’язів і організму. Вчені з’ясували, що білок сестрин є медіатором, від якого залежить ефект від тренувань.

Дослідники кілька тижнів спостерігали за мухами, які намагалися вибратися з пробірки за допомогою своєрідної бігової доріжки. Комахи з вимкненим сестрином не лише виділялися найгіршою витривалістю, у них також знижувалася аеробна функція дихання, був відсутній ефект спалювання жирів, який пов’язаний з фізичними заняттями. За словами вчених, сестрин може координувати біологічні дії, вмикаючи і вимикаючи різні метаболічні шляхи, які необхідні для досягнення ефекту від вправ.

Вчені збільшили рівень сестрина у м’язах, у результаті чого навіть без тренувань м’язи мух виглядали краще, ніж у тих же мух після тренувань.

Автори дослідження вважають, що сестрин може запобігати атрофії, а також боротися зі старечим виснаженням.

«Це дуже важливо для майбутніх досліджень та сприятиме лікуванню людей, які не можуть займатися спортом», — відзначають вчені.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Збірна України за тиждень зіграє три матчі з топовими суперниками

Read More →