Соціум

Вийшов новий трейлер другого сезону Мандалорця

До старту другого сезону Мандалорця залишилося менше двох тижнів, і тепер глядачі можуть по-новому поглянути на проект Disney+. Творці, які ретельно охороняли таємницю сезону, підігріли інтригу, виклавши на своєму каналі новий ролик з нарізкою кадрів із фільму, пише The Hollywood reporter.

У другому сезоні до зірок проекту — Педро Паскалю, Джині Карано, Джанкарло Еспозіто і Карл Везерс приєднаються новачки. Серед них — Розаріо Доусон, Тімоті Оліфант, Темуера Моррісон і Майкл Б’єн.

Мандалорець став справжнім проривом для Disney+, завдяки чому сервіс стрімінгу здобув більш як 60 мільйонів підписників. Творець Джон Фавро вже думає про зйомки наступного сезону.

«Той факт, що умови сьогодні набагато більш стримані, є перевагою, тому що ви можете обмежити кількість людей», — недавно сказав творець Джон Фавро про можливі зйомких третього сезону в епоху COVID-19.

Нагадаємо, нещодавно назвали найпопулярніший серіал року. Також ми повідомляли, що Брюс Вілліс повертається на екрани в ролі Міцного горішка.