Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Військові США розкрили дані про зустрічі з НЛО

20.05.2020 

Експерти не сприймають свідчення пілотів ВМС як доказ існування позаземного розуму.

Пілоти ВМС США неодноразово доповідали своєму командуванню про зустрічі з НЛО. Про це повідомило видання New York Times, посилаючись на звіти ВМС.

Відзначається, що з 27 червня 2013 року по 13 лютого 2019 року зафіксовано вісім таких випадків, у низці з них НЛО помічали в небезпечній близькості від військових літаків.

Так, 26 березня 2014 року над Атлантичним океаном в районі міста Вірджинія-Біч був помічений об’єкт, що пролетів, приблизно, за 305 метрів від одного з літаків. За свідченням пілота, об’єкт був срібного кольору розміром, приблизно, з валізу і був зафіксований радаром.

Пізніше колишній пілот винищувача F/А-18 Super Hornet лейтенант Раян Грейвс розповів, що минулого року неподалік від Вірджинія-Біч бачив об’єкт, що нагадує сферу, яка містить у собі куб.

Експерти вважають, що подібним інцидентам можна знайти земні пояснення. А на думку астрофізиків, навіть відсутність правдоподібного земного пояснення не робить позаземне пояснення правдоподібним.

Як повідомлялося, раніше Міністерство оборони США опублікувало відеозаписи з НЛО. Відео було знято з літаків американських ВМС в 2014-му і 2015 роках.

Джерело: korrespondent.net

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені назвали 5 хвороб, які найчастіше передаються у спадок

Read More →