Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СВІТ  >  Данная статья

Вісім країн отримають €823 млн допомоги від Єврокомісії

11.10.2020 

Єврокомісія направить 823 мільйони євро Польщі, Німеччині, Ірландії, Греції, Іспанії, Хорватії, Угорщині та Румунії для боротьби з наслідками стихійних лих і пандемії COVID-19. Про це йдеться в заяві ЄК.

«Сьогодні Європейська комісія запропонувала пакет фінансової допомоги у 823 мільйони євро в рамках Фонду солідарності ЄС, щоб посприяти відновлювальним роботам після землетрусу в Хорватії і повеней у Польщі, а також для подолання екстрених ситуацій, пов’язаних із пандемією коронавірусу, в секторі охорони здоров’я», — вказано в документі.

Відзначається, що зі згаданої суми 683,7 мільйона євро виділено Хорватії для ліквідації наслідків землетрусу в столиці Загребі у березні поточного року, а також для боротьби з коронакризою.

Крім того, 7 мільйонів отримає Польща для боротьби з наслідками повені в Підкарпатському воєводстві в червні.

Ще 132,7 мільйона євро будуть спрямовані на підтримку систем охорони здоров’я в інших країнах.

«Завдяки Фонду солідарності ЄС держави-члени і громадяни можуть отримати підтримку, якої вони дійсно потребують або після стихійного лиха, або під час надзвичайної ситуації в області охорони здоров’я. Сьогодні у нас є ще один важливий доказ того, що насправді означає солідарність ЄС», — заявила комісар із питань згуртованості і реформ Еліза Феррейра.

Нагадаємо, 6 жовтня у Брюсселі відбувся саміт Україна-ЄС, за підсумками якого лідери України та Євросоюзу підтвердили зобо

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Сінгапурі почнуть продавати штучні креветки

Read More →