Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  НАУКА І ТЕХНІКА  >  Данная статья

Виявлено раніше невідомий космічний об’єкт

28.06.2020 

Астрономи протягом десятиліть намагалися знайти докази існування об’єктів «масової прогалини».

У космосі виявлений «загадковий об’єкт», який раніше ніколи не зустрічався вченим у Всесвіті. Про це повідомляє The Independent з посиланням на дослідження Північно-Західного університету в США.

Астрономи вперше виявили космічний об’єкт, який може належати до так званого «масового пробілу». Гинучи, масивні зірки колапсують в чорні діри, а менші — стають надновими, перетворюючись на нейтронні зірки.

Маса важкої нейтронної зірки в 2,5 рази більша, ніж у Сонця, а найлегшої чорної діри — в 5 разів. Неможливість знайти об’єкт з масою між даними величинами привела до появи «масової прогалини».

За словами вчених, виявлений таємничий об’єкт може бути найважчою з відомих нейтронних зірок, або найлегшою чорною дірою. Але він «випадає» з рамок відомих мас, виявившись в 2,6 рази більшим за Сонце.

Об’єкт зафіксували під час злиття з чорною дірою, маса якої в 23 рази більша за масу Сонця. Астрономи зазначають, що дане відкриття ставить під сумнів відомі дані про загибель зірок і появу бінарних систем.

Раніше було виявлено загадкове «серцебиття» чорної діри. Також повідомлялося про те, що були знайдені величезні природні прискорювачі частинок.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Вчені винайшли повітряний фільтр-вбивцю коронавірусу

Read More →