Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Власники автомобіля Porsche 911 зможуть нанести відбиток власного пальця на капот

22.03.2020 

Так виглядає нова система персоналізації автомобілів.

Інженери компанії Porsche придумали незвичайний спосіб персоналізації автомобілів. Тепер кожен власник 911-го може завдати на капот збільшену версію свого відбитку пальця, інформує Ukr.Media.

Поки що така опція доступна тільки для капотів автомобілів, проте надалі компанія планує почати друкувати елементи персоналізації і на інших деталях, причому, як повідомляє прес-служба, це будуть не тільки відбитки пальців.

Власнику автомобіля потрібно надати свої біометричні дані. Потім автовиробник зніме капот і робот завдасть збільшене зображення відбитка. На фінальному етапі деталь покриють прозорим лаком і відполірують.

Вартість такої кастомізації недешева — за деталь доведеться віддати 7500 євро. У компанії пояснюють високу вартість складністю нанесення малюнка.

Принцип нанесення зображення на кузов аналогічний роботі струминного принтера: фарба наноситься на тривимірні компоненти автоматичною друкуючою головкою.

Крім того, для безперебійної роботи необхідно синхронізувати процес нанесення малюнка з обробкою відбитка, рухом друкарської головки і роботизованою системою управління.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

У Бундеслізі знизили віковий поріг для участі в матчах

Read More →