Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Volkswagen Transporte став одним з найстаріших автомобілів з тих, що випускаються до сьогодні

31.03.2020 

Transporter, який в березні відзначив 70-річний ювілей увійшов в трійку «довгожителів».

В абсолютному рейтингу «вікових» моделей, що випускаються безперервно, сімейство тепер займає третє місце, інформує Ukr.Media.

Звання автомобіля з найдовшою біографією на цей час належить Chevrolet Suburban — позашляховик з’явився на світ ще в 1935 році й відтоді не змінював назви.

На другому місці впевнено оселилося сімейство пікапів Ford F-Series, вперше випущений в 1948 році.

Третя позиція належала б знаменитому «Жуку», офіційний рік народження якого — 1949, якби в компанії не прийняли доленосного рішення про відхід моделі у своєрідний «Зал слави». Однак, у Volkswagen є ще один автомобіль, що витримав випробування часом.

Це Volkswagen Transporter, який в березні відзначив 70-річний ювілей: це робить його найстарішим на планеті комерційним автомобілем з тих, що випускаються сьогодні.

Він вже змінив шість поколінь. Transporter вперше зійшов з конвеєра у Вольфсбурзі в 1950 році та пізніше став відомий під безліччю імен — Bulli, Kombi, Microbus і так далі.

В серійну модель фургон перетворився після того, як на заводі в Вольфсбурзі успішно випробували зібрану на шасі VW Beetle машину для перевезення автокомпонентів. І до 1967 року, коли було створено друге покоління Transporter, Volkswagen зміг продати майже два мільйони фургонів і пасажирських мікроавтобусів. Зараз число «Транспортерів», які розійшлися по всьому світу в різних модифікацій сягає 13 мільйонів.

А минулого року Volkswagen представив оновлене сімейство VW T6.1, якому розширили моторну гамму, забезпечили сучасними мультимедійними рішеннями та повернули двоколірний варіант забарвлення кузова — в пам’ять про перший VW T1.

Джерело: UkrMedia

Подписывайтесь на наши соцсети: Telegram | YouTube | Facebook | YouTube

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Мати Ілона Маска розповіла про його непросте дитинство

Read More →