Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  СУСПІЛЬСТВО  >  Данная статья

Введено нові правила відбору фільмів на Оскар

14.09.2020 

Фільми на Оскар будуть відбирати за новими правилами. Про це повідомляється на офіційному сайті Американської кіноакадемії мистецтв.

У правила відбору стрічок, які претендують на нагороду в номінації Найкращий фільм, ввели низку нових правил. Зазначається, що вони почнуть діяти з 2024 року.

Картина в даній номінації має відповідати принаймні двом з чотирьох критеріїв. Так, один з головних акторів, або виконавців ролі другого плану, повинен бути представником расових або етнічних меншин.

Якщо це неможливо за сценарієм фільму, то мінімум третина решти складу повинна складатися з жінок, представників ЛГБТ спільноти, расових або етнічних меншин, або людьми з обмеженими можливостями.

Академія висунула аналітичні вимоги до творчого і технічного персоналу, що працює над стрічкою: режисерів, сценаристів, композиторів, гримерів, продюсерів тощо.

Такі ж правила стосуються учасників постпродакшна: маркетологів, кінопрокатників і піарників.

Крім того, на вимогу організаторів Оскара, до роботи над фільмами повинні залучатися практиканти з перерахованих груп.

Раніше повідомлялося, що фільм про українського мігранта висунутий на Оскар. Також відомо про те, що на Оскар в категорії «Найкращий фільм» претендуватимуть 10 номінантів.

загрузка...
загрузка...

You might also like...

З березня в світі від COVID-19 померли 366 журналістів

Read More →