Загрузка...
Вы здесь:  Главная  >  Men's Style  >  Данная статья

Які елементи автомобіля потребують постійного догляду, особливо змащування

05.02.2020 

5 важливих місць в автомобілі, які потрібно не забувати змащувати взимку.

Навіть у сучасних автомобілях є чимало речей, які потребують особливої уваги, інформує Ukr.Media.

У зимовий період експлуатації з’являються окремі агрегати та вузли, які потребують додаткового змащення. Це треба робити обов’язково, якщо немає бажання зустрічатися з додатковими проблемами, а найголовніше — дорогим ремонтом.

Замки

З кожним новим роком замки в автомобілях (чомусь) роблять складнішими. З одного боку, це добре. Але з іншого боку, такі замки постійно страждають від морозу. Достатньо лише невеликої кількості води, щоб автомобіліст не зміг потрапити всередину своєї «ластівки» вранці. Для того, щоб подібного не трапилося, рекомендується змастити замки та запірні механізми відповідною змазкою.

Ущільнювачі

Дверний ущільнювач — дуже важливий елемент конструкції автомобіля. Без нього в салон буде проникати пил, бруд та волога. Крім того, ущільнювач виконує ще й важливу звукоізоляційну функцію. Дуже часто вони приходять в непридатність саме в зимовий період. Тому ще до настання серйозних морозів рекомендується обробити їх силіконовою змазкою.

Петлі

Дверні петлі — це також надзвичайно важливий елемент, який потребує особливого догляду в зимовий час. Мало хто замислюється, однак саме в холодну пору року в цьому місці може початися процес корозії. Для того, щоб з петлями надалі не було ніяких проблем, слід гарненько змазати їх звичайним багатоцільовим мастилом. Це дозволить не тільки заощадити на ремонті, а також запобігти неприємному скрипу і скреготу.

Люк бензобака

Як і багато інших місць кузова, люк бензобака схильний до корозії. Тому зайвим не буде періодично покривати всі рухомі елементи його конструкції складом WD-40. Також рекомендується змащувати важкодоступні місця для того, щоб там не з’являлася іржа, яка надалі може піти по всьому кузову.

Направляючі бічного скла

Нарешті, не варто забувати ще і про таке місце. Звичайно, бічне скло автомобіля відкриваються рідко, більше того, досить складно собі уявити ситуацію, навіщо подібна дія може знадобитися взимку. Однак, все це (як не дивно) ще одна переконлива причина гарненько все змастити. Особливо, якщо не хочеться зіткнутися з ще однією непередбаченою проблемою.

Джерело: UkrMedia

Аспекты.net

загрузка...
загрузка...

You might also like...

Французький стартап здивував своїм винаходом: павербанк на колесах для електромобілів

Read More →