Men's & Women's

Жінка скинула 59 кг після невдачі на атракціоні

Мешканка США, яка важила півтора центнери, схудла на 59 кілограмів після фіаско на атракціоні. Її історію розповідає видання Daily Mail.

Алексіс Грін, 28-річна мешканка американського міста Чіно, почала набирати зайву вагу на роботі в ресторані. Дівчина споживала до трьох тисяч калорій на день, харчуючись фастфудом. На піку її вага сягала 147 кілограмів.

У 2016 році американка з друзями відправилася в парк Universal Studios в Голлівуді. Більше години вона простояла в черзі на атракціон, на який так і не змогла потрапити. Її змусили сісти в тестове крісло, повідомивши після цього, що її вага перевищує допустимий ліміт.

Тільки через два роки після фіаско Грін зважилася на операцію з видалення частини шлунка. Також вона відкоригувала своє харчування і почала займатися спортом. За рік дівчина схудла на 59 кілограмів.

Через стрімку втрату ваги американці довелося зробити операцію з видалення обвислої шкіри. Грін зазначає, що реакція людей на результати її роботи над собою мотивують її. Також вона усвідомила, що зайва вага позбавляла її можливості в повній мірі насолоджуватися життям.

Раніше повідомлялося, що лікар розповіла, як виглядати ідеально в 53 роки. Також відомо про те, що дівчина, котра важила 136 кг, схудла вдвічі.